Strona Główna · Pliki do pobrania · Linki · Szukaj · Kontakt · Kancelaria · Nabożeństwa · Galeria 16-12-2017 04:19

O parafii
Ogłoszenia parafialne
Cmentarz parafialny

Historia
Nasz Patron

Duszpasterze
Pracownicy
Ministranci
Katecheci

Nowa Ewangelizacja
Oaza
Koło Żywego Różańca
Akcja Katolicka

Schola
Chór
Zespół

Kurs Przedmalżeński
Adopcja Serca
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Różaniec
Koło Żywego Różańca

Członkowie tej wspólnoty biorą udział w sposób szczególny w modlitwach i dobrych uczynkach. W Żywym Różańcu - Koło złożone
z 20 osób nazywa się Różą i każda z tych osób odmawia codziennie tylko jedną Tajemnicę Różańca świętego. W ten sposób chociaż każdy rozważa tylko jedną tajemnicę Różańca św., jednak ma zasługę taką samą, jakby cały Różaniec odmówił, ponieważ cała Róża, rzeczywiście odmawia cały Różaniec.

Matka Boża prosi o odmawianie Różańca świętego we wszystkich swoich objawieniach.
Członkowie Koła Żywego Różańca w naszej wspólnocie parafialnej spotykają się zawsze w Pierwszą Sobotę Miesiąca.

Porządek tego spotkania jest następujący:
Godz. 8.40 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny.
Godz. 9.00 – Msza św. z homilią, a po Mszy św. modlitwa różańcowa.
Godz. 10.00 – Spotkanie formacyjne w sali katechetycznej.

Opiekunem Koła Żywego Różańca jest ks. Robert Mazurowski.

Zapraszamy do GALERII

I. Róża pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny,
ZELATORKA: Zofia Sałasińska

1.Sałasińska Zofia (Pydynowska Jadwiga), 2.Kopczyńska Maria, 3.Chyczewska Józefa, 4.Szumańska Anna, 5.Biesiekierska Hanna, 6.Koszela Marian, 7.Pakuła Katarzyna, 8.Bońkowska Wiesława, 9.Bońkowski Witold, 10.Karcz Urszula, 11.Kopcińska Maria, 12.Jankowska Agnieszka, 13.Grabowska Alina, 14.Waślicka Jadwiga, 15.Koszela Alfreda, 16.Cieślak Joanna, 17.Siemiątkowska Mariola, 18.Rębecka Krystyna, 19.Wierszewska Małgorzata, 20.Rybka Grażyna.



II. Róża pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny,
ZELATORKA: Małgorzata Szymborska

1.Rutynowska Jadwiga, 2.Pniewska Maria, 3.Piłat Jan, 4.Rutkowska Natalia, 5.Bojanowski Jacek, 6.Bogdańska Edyta, 7.Górecka Jadwiga, 8.Osmańska Teresa, 9.Komorowska Barbara, 10.Olszewska Ewa, 11.Buczkowska Jadwiga, 12.Żebrowska Elżbieta, 13.Nowakowska Barbara (Woźniak Natalia), 14.Kantarska Janina, 15.Kubińska Daniela, 16.Szcześniewska Jolanta, 17.Lewandowska Lucyna, 18.Szymborska Małgorzata, 19.Malesa Krystyna, 20.Smoleńska Daniela.


III. Róża pw. Matki Bożej Bolesnej,
ZELATORKA: Hanna Żmijewska

1.Żmijewska Hanna, 2.Kulesza Henryka, 3.Kolankowska Agnieszka, 4.Nowakowska Irena, 5.Pachucka Janina, 6.Wysińska Danuta, 7.Sadecka Urszula, 8.Szymborski Robert, 9.Pośpiech Bogumiła, 10.Todryk Marianna, 11.Kopcińska Teresa, 12.Gutowska Marianna, 13.Rzepkowska Elżbieta, 14.Czyżewska Hanna, 15.Górecka Marianna, 16.Trojanowska Apolonia, 17.Rybka Alicja, 18.Rybka Teresa, 19.Baranowska Bogumiła, 20.Piotrowska Krystyna.


IV. Róża pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny,
ZELATORKA: Maria Figurska

1.Bilan Ewa, 2.Czachowska Regina, 3.Dalkiewicz Małgorzata, 4.Figurska Maria, 5.Giżyńska Eugenia, 6.Grala Irena-Mirosława, 7.Mędelska Elżbieta, 8.Piątkowska Dominika, 9.Rogowska Bożena, 10.Sendal Daniela, 11.Siemiątkowski Janusz, 12.Straus Danuta, 13.Straus Teresa, 14.Skierkowska Edyta, 15.Skierkowski Mieczysław, 16.Szcześniewska Lucyna, 17.Szerszeniewska Magdalena, 18.Syska Barbara, 19.Wiśniewska Irena, 20.Zabrocka Halina.


V. Róża pw. Ukoronowania N. M. P. na Królową Nieba i Ziemi,
ZELATORKA: Anna Kwiatkowska

1.Kaźmierkiewicz Ewa, 2.Łątkiewicz Jadwiga, 3.Jankowska Elżbieta, 4.Okrzes Krystyna, 5.Kosińska Barbara, 6.Sieradzka Irena, 7.Lubawska Teresa, 8.Siemiątkowska Marlena, 9.Kowalska Halina, 10.Lewicka Elżbieta, 11.Bizerska Janina, 12.Paziewska Barbara, 13.Łazarska Anna, 14.Kwiatkowska Anna, 15.Białecka Krystyna, 16.Górecka Danuta, 17.Chmielewska Jadwiga, 18.Żmijewska Janina, 19.Felczyńska Marlena, 20.Semp Maria.


Wszystkich zmarłych należących kiedyś do Koła Żywego Różańca w parafii pw. św. Wojciecha w Raciążu polecamy Bożemu Miłosierdziu w codziennym różańcu.




Zmarli członkowie Róży pw. Matki Bożej Bolesnej:+ Zielińska Helena, + Nowakowska Marianna,
+ Bogdańska Stanisława, + Pelkowski Kazimierz, + Grzybowska Franciszka, + Lipińska Stefania,
+ Stefańska Halina.

Zmarli członkowie Róży pw. Róża pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny:+

+ Gizler Teodozja, + Krakowska Eugenia, + Mazurowska Anna, + Wachol Zofia, + Piłat Wiktoria,
+ Olszewski Stanisław, + Osmański Tadeusz, + Obrębska Anna, + Benkie Barbara, + Pośpiech Krystyna,
+ Rzeszotarska Daniela, + Rzeszotarski Stanisław, + Pośpiech Krystyna, + Duryńska Jadwiga, + Kowalska Krystyna, + Kubiński Szczepan.

Zmarli członkowie Róży pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny:+ Bońkowska Marianna, + Osiecka Zofia, + Żmijewska Teresa, + Genowefa Świerczyńska.


Zmarli członkowie Róży pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny:+ Skierkowska Stanisława, + Kupecka Irena, + Wawrowski Stefan.

Zmarli członkowie Róży pw. Ukoronowania N. M. P. na Królową Nieba i Ziemi:+ Szcześniak Urszula, + Jóźwiak Jadwiga, + Kiljan Stanisława, + Dalkiewicz Teresa, + Szelągiewicz Krystyna, + Komorowska Krystyna, + Sieradzka Józefa, + Woźniak Marianna,
+ Mochocka Marianna, + Michalska Danuta.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.
Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
Copyright by AK © 2008