Strona Główna · Pliki do pobrania · Linki · Szukaj · Kontakt · Kancelaria · Nabożeństwa · Galeria 19-09-2018 13:30

Na szkolnym starcie nie zapominaj o Bogu

Gorąco zapraszamy do uczestnictwa we Mszy świętej inaugurującej rok szkolny 2016/2017. 1 września o godz. 8.00 Eucharystią w intencji dzieci, młodzieży, ich rodziców, dyrektorów, nauczycieli, wychowawców i wszystkich pracowników oświaty rozpoczniemy nowy etap zdobywania wiedzy
i kształtowania naszych postaw, charakterów i sumień.

Nie zapomnij!!!

- o pojednaniu z Panem Bogiem w sakramencie pokuty,
- o pojednaniu z bratem i siostrą.

Spowiedź przed każdą Mszą świętą.
Nowe twarze w parafiach
Od 24 sierpnia w dekanacie raciąskim posługę duszpasterską rozpoczęli nowi księża wikariusze.

Biskup Płocki, Piotr Libera, mianował księdza Dariusza Sielczaka, dotychczasowego wikariusza parafii pw. św. Józefa w Zakroczymiu, wikariuszem parafii pw. św. Stanisława BM w Drobinie. Natomiast w naszej parafii ks. Piotra Wilkowskiego zastąpił ks. Sebastian Krupniewski, dotychczasowy wikariusz parafii pw. św. Mikołaja w Gąbinie.

O wszystkich zmianach w diecezji płockiej czytaj w Gościu Niedzielnym
Strona 20 z 20 << < 17 18 19 20