Strona Główna · Pliki do pobrania · Linki · Szukaj · Kontakt · Kancelaria · Nabożeństwa · Galeria 05-06-2020 11:40

Ogłoszenia parafialne 29.03.2020 r.
NewsyOgłoszenia parafialne 29.03.2020 r.

1. Przeżywamy dziś V niedzielę Wielkiego Postu i jednocześnie ostatnią miesiąca. W dalszym ciągu trwamy w atmosferze pandemii i w związku z tym w kościele może przebywać zaledwie 5 osób. Bardzo serdecznie prosimy, aby udostępnić możliwość uczestniczenia w Mszach Świętych, tym osobom, które mają zamówione intencje.

2. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msze Święte o 7:00, 9:00 i 18:00.

3. Spowiedź Święta w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę. Mszy Świętych rekolekcyjnych nie odwołujemy, zapraszamy na nie szczególnie osoby zainteresowane, W trakcie Mszy Świętej będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

4. Za tydzień niedziela Palmowa rozpoczynająca Wielki Tydzień. Nie będzie poświęcenia palm ani procesji z palmami. W kościele dalej może przebywać jednocześnie 5 osób i bardzo prosimy o przestrzeganie tego przepisu.

5. Na kwiaty i dekoracje do Grobu Pańskiego jedna rodzina złożyła ofiarę w wysokości 50 zł.

6. W dalszym ciągu trwają prace na cmentarzu parafialnym.

7. Zachęcamy do nabywania baranków Caritas w cenie 5 zł.
Baranki można nabyć po każdej Mszy Świętej w zakrystii oraz w godzinach pracy kancelarii.