czw.. gru 2nd, 2021

Przeżywamy dziś XXII niedzielę zwykłą i jednocześnie ostatnią miesiąca.

Zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi przed rozpoczęciem roku szkolnego. Spowiedź codziennie rano i wieczorem. Uroczysta Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego 1 września o 800. Zapraszamy Dyrekcje Szkół, wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty, dzieci i młodzież w raz z rodzicami.

1 września jak co roku, zapraszamy także na cmentarz, gdzie o 1600 rozpocznie się Msza Św. w intencji poległych i pomordowanych w czasie II wojny Św. Pół godziny wcześniej z przed Urzędu Miejskiego nastąpi uroczysty przemarsz pocztów sztandarowych i wszystkich zainteresowanych udziałem w uroczystościach.

W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi i Komunii Św.

Z dniem 31 sierpnia z własnej woli opuszcza nas ks. kan. Stanisław Czyż, odchodząc do Płocka do domu księży emerytów.

W środę 8 września, jak co roku ruszy nasza pielgrzymka parafialna do Koziebród.

18 września 2021 r. pod hasłem „Kochaj mnie Tato!”, nawiązującym do przeżywanego Roku św. Józefa ruszy 39 Pielgrzymka Dzieci i Młodzieży do Przasnysza i Rostkowa. Zapisy u księży i pan katechetek.

Kurs przedmałżeński rozpoczniemy już we wrześniu – zapisy u ks. Łukasza.